Masz pytania? tel: 52 561 06 71

Strona internetowa

Stara cena !

Nowa cena!
3 500 zł

Rata juz od 118 pln - sprawdz
Rata juz od 118 pln

Informacje ogólne

Obecnie tworzenie stron internetowych opiera się głównie o system CMS ( ang. Content Management System - System Zarządzania Treścią) ponieważ to rozwiązanie pozwala na swobodne zarządzanie treścią przez właściciela strony bez znajomości fachowych zagadnień informatycznych. Rozwój internetu w ostatnich latach pozwolił na stworzenie wiele różnych oprogramowań opartych na licencji GNU ( General Public License ). Olbrzymią zaletą systemów CMS opartych o licencję GNU jest to, że pracują nad ich rozwojem miliony ludzi na całym świecie. Nasza firma promuje systemy oparte o tę właśnie licencję ponieważ doświadczenie tak olbrzymiej ilości fachowców z całego świata pozwala na uzyskanie bardzo dobrego i niemalże niezawodnego "silnika", na którym opieramy tworzone przez nas strony internetowe.

Zakres przedsięwzięcia

- Przygotowanie indywidualnego projektu graficznego,
- Stworzenie nowego lub unowocześnienie istniejącego logotypu firmowego,
- Przygotowanie konstrukcji serwisu i wstawienie przykładowych treści i ewentualnych zdjęć,
- Zarejestrowanie odpowiedniego adresu internetowego,
- Zamieszczenie strony internetowej na naszym lub wskazanym serwerze,
- W przypadku zamieszczenia serwisu na serwerach administrowanych przez nas udzielamy bezpłatnej pomocy technicznej przez cały czas korzystania z usługi
- utworzenie odpowiedniego adresu meilowego w rozszerzeniu wcześniej zarejestrowanej domeny

Zalety produktu

- Wykorzystanie technologii zbudowanej na bazie doświadczeń milionów ludzi
- Możliwość dowolnego zmieniania treści po stronie użytkownika bez konieczności znajomości skomplikowanych zagadnień informatycznych
- Możliwość edycji treści z dowolnego miejsca - potrzebny tylko internet i dowolna przeglądarka www
- Możliwość przebudowania w przyszłości wyglądu serwisu bez konieczności ponownego wprowadzania treści
- Możliwość uaktualniania zawartości poprzez wielu przypisanych unikalnych użytkowników.
- Funkcje SEO - przyjazność dla wyszukiwarek - dzięki technologii "content layering" zawartość strony jest dzielona na kategorie i podkategorie co znacznie
ułatwia wyszukiwarkom indeksowanie zawartości, a tzw. proste linki pozwalają na nadanie adresom przyjaznej nazwy. 
- Duża ilość dodatkowych tzw. wtyczek, dzięki czemu można rozbudować serwis o dodatkowe możliwości i funkcje

Przebieg realizacji zamówienia

Tworzenie stron internetowych to niezwykle złożony proces, w którym na początku skupiamy się tylko i wyłącznie na przygotowaniu odpowiedniego projektu. W oparciu o wytyczne zleceniodawcy i ogólne obowiązujące trendy w danej dziedzinie tworzymy projekt strony, który poddajemy dalszym obróbką graficznym. Ilość poprawek jest nieograniczona i wykonujemy je tak długo, aż uzyskamy w pełni zadowalający wygląd serwisu. Po akceptacji projektu graficznego przystępujemy do wdrożenia projektu w oprogramowanie strony internetowej. Po jego wdrożeniu sprawdzamy poprawność jego działania, a następnie przesyłamy zleceniodawcy link do roboczej domeny, na której jest zainstalowana tworzona strona internetowa. Na tym etapie można zapoznać się z jej funkcjonalnością i zweryfikować określone elementy pod kątem merytorycznym. Strona internetowa ma przez nas przygotowaną całą tzw. mapę strony, w związku z tym pozostaje tylko i wyłącznie uzupełnienie lub ewentualne zredagowanie zawartości zakładek w zależności od rodzaju przedsięwzięcia. Czas stworzenia takiej strony internetowej głównie uzależniony jest od czasu jaki jest niezbędny do zakończenia części projektowej. Jednak czas realizacji zlecenia zwykle nie przekracza 30 dni.Kilka dodatkowych informacji i wyjaśnienie niektórych pojęć

Zakładki

Podstawą każdej strony internetowej są jej zakładki, zawierające tytuł oraz treść. W zakładkach przyszły użytkownik strony odnajdzie opis firmy jej dotyczącej. Liczba zakładek w serwisie jest dowolna. Można je w każdej chwili dodać, edytować, ukryć lub usunąć.

Formularz kontaktowy

Formularz umożliwia szybką formę kontaktu dla użytkownika odwiedzającego stronę. Osoba taka wypełnia jedynie odpowiednie pola typu: nazwisko, numer telefonu oraz pole z treścią zapytania i klika w przycisk "wyślij". Zapytanie zostaje automatycznie przesłane na adres e-mail właściciela strony, a więc moduł ten zastępuje ręczne wysyłanie wiadomości e-mail, co znacznie przyspiesza i ułatwia komunikację.

Aktualności

Aktualności pozwalają na informowanie użytkownika odwiedzającego stronę internetową o nowościach na temat firmy i oferowanych usług. Aktualności przedstawiane są w formie listy posortowanej według daty ich dodania.

Sekcja produktowa

Jak sama nazwa wskazuje jest to moduł będący katalogiem produktów lub usług właściciela strony internetowej. Sekcja produktowa może prezentować ofertę w sposób pogrupowany w odpowiednie kategorie, które można dowolnie sortować i zagłębiać tworząc podkategorie. Umożliwia to przedstawienie produktów w czytelny sposób nawet przy bardzo dużej ich liczbie. Najczęściej sekcję produktową umieszczamy w bocznym pasku witryny i stanowi ona dodatkowe menu z pełną listą produktów lub wyłącznie kategoriami, które odsłaniają swe produkty dopiero po kliknięciu.

Galeria

Galerie obrazków przypisywane są do poszczególnych zakładek, produktów lub aktualności. Będą to zupełnie inne galerie, zawierające osobne zestawy zdjęć. Galeria zawiera listę obrazków - miniaturek poukładanych w postaci szachownicy. Po kliknięciu miniaturki obrazek zostaje powiększony do odpowiednio dużych rozmiarów.

Wersje językowe

System umożliwia stworzenie strony internetowej w dowolnej liczbie wersji językowych. Treść całej witryny (zakładki, aktualności, sekcja produktowa, itd.) może zostać wprowadzona w każdym z ustalonych wcześniej języków. Użytkownik odwiedzający stronę może w dowolnej chwili zmienić język wyświetlanej treści witryny nie powodując zmiany struktury witryny, a więc nie traci on orientacji w jakim miejscu się znajduje.

Autoryzacja użytkowników

Użytkownicy odwiedzający stronę, z modułem autoryzacji, mogą przestać być na niej anonimowi. Rejestrując się - przekazują administratorowi swoje dane, które po zweryfikowaniu i zaakceptowaniu upoważniają go do zalogowania się w serwisie.

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka umieszczona na stronie umożliwia inteligentne przeszukanie całego serwisu pod kątem wprowadzonej frazy.

Newsletter (Subskrybcja)

Adresy e-mail przyszłych klientów najłatwiej zdobywać za pomocą Newlettera umieszczonego na stronie internetowej. Jest to niewielki boks, umieszczany w widocznym miejscu witryny. Posiada pole do wprowadzenia adresu e-mail oraz przycisk potwierdzający jego przesłanie. Newsletter służy rozsyłaniu biuletynu informacyjnego użytkownikom, którzy dodali swój adres e-mail. Listę adresów odnaleźć można w odpowiedniej zakładce panelu administracyjnego. Po zaznaczeniu na niej adresów oraz wprowadzeniu tematu i treści, możemy przesłać dowolną liczbę wiadomości do naszych klientów na temat naszej firmy.

Mapa serwisu

Jeżeli strona zawierać będzie kilka poziomów zagłębienia zakładek lub rozbudowaną sekcję produktową, warto pomyśleć o umieszczeniu mapy serwisu. Jest to automatycznie generowana drzewiasta struktura strony internetowej z odnośnikami do wszystkich jej podstron. Czytelność takiej mapy pozwala użytkownikowi szybko odnaleźć interesującą go zakładkę.

Przyjazne linki

Tworzenie stron internetowych na bazie CMS posiadają prostą budowę wszystkich odnośników serwisu. Prosto wyglądające odnośniki nazywamy przyjaznymi linkami, ponieważ są one łatwo zapamiętywane przez ludzi i pomagają w pozycjonowaniu strony internetowej. Linki są krótkie i nie zawierają niezrozumiałych, trudnych do zapamiętania identyfikatorów. Odnośnik zawiera jedynie skrót języka oraz nazwę zakładki i rozszerzenie pliku HTML.    Opinie

    Napisz opinię